Фонд “Повернись живим” зібрав понад 7 мільярдів гривень на допомогу Збройним силам оборони України від 24 лютого 2022 року. Загалом, фонд компетентної допомоги армії, за цей час отримав 2 222 441 пожертву. Сума середнього донату становить близько 3 000 гривень.
Ці кошти дозволили, крім всього іншого, придбати для Сил оборони:
- Ударний безпілотний комплекс Bayraktar TB2;
- 1460 кулеметів калібру 7,62 мм;
- 186 одиниць 120-мм мінометів;
- 11 розвідувальних комплексів PD-2;
- 25 безпілотних авіаційних комплексів «Лелека-100» у складі 50 БпЛА;
- 25 безпілотних авіаційних комплексів «ШАРК» у складі 75 БпЛА;
- Більш ніж 800 нових автівок;
- 11 броньовиків;
- 10 станцій мобільних станцій технічного обслуговування;
- Понад 31 000 рацій;
- 7050 одиниць тепловізійної та нічної оптики;
- 6 725 дронів.
“Перший мільярд Фонду на допомогу армії задонатили усього за 5 днів із моменту повномасштабного вторгнення росії”, — говорить Олег Карпенко, заступник директора “Повернись живим”.
Слід зазначити, що за його словами, за 8 років до того українці довірили фонду близько 281 мільйона гривень.
“З 2014-го завдяки компетентній, послідовній роботі на посилення війська і прозорій звітності ми стали найвідомішою, найбільшою в Україні благодійною організацією допомоги йому. Щоденні пожертви сотень тисяч небайдужих людей і бізнесів від буквально кількох гривень до мільйонів уже допомогли нашій країні вистояти й далі впливатимуть на хід війни, наближаючи перемогу”, – додає заступник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З російського полону повернулися 106 українських оборонців.

1 коментар