Окупанти мають на меті встановити повний контроль над територією Луганської та Донецької області, відтак російські збройні формування можуть спробувати атакувати позиції ЗСУ.
Про це в ефірі телемарафону заявив полковник Збройних сил Петро Черник.
“З точки зору здорового глузду, Донбас для противника і на цю хвилину залишається стратегічним. Нагадаю, що на 95% ця війна і надалі залишається артилерійською, і треба довозити, у першу чергу, боєкомплекти. Возити їх вантажівками неймовірно дорого і довго”, — зазначив військовий.
Велике значення для окупантів має Дебальцеве.
“Дебальцевський залізничний вузол і надалі залишається стратегічним у частині довезення боєприпасів великими ешелонами. Противнику в обов’язковому порядку треба посунути наші артилерійські вогневі рубежі, щоб покращити своє логістичне забезпечення. Можливо, зараз там буде концентрація великих сил і засобів”, — пояснив полковник.
Також він нагадав, що дії російського військового керівництва тяжко передбачити.
“Наш противник має дуже специфічне тактичне мислення, і маємо пам’ятати, що війна — це шлях обману. Де противник ударить по-справжньому, на 100% спрогнозувати неможливо. Весь фронт є важливим. Пильнувати й уважно ставитися треба без винятку до кожного метра лінії розмежування”, — підсумував Петро Черник.
