Кава мілітарі

“Після бою”: у Києві пройде лекція присвячена поглибленню розуміння психології військових та спілкуванні з ними

БФ “Після Служби” запрошує усіх охочих відвідати лекцію “Після бою”, присвячену поглибленню розуміння психології військових та ефективним способам спілкування з ними.

У рамках ініціативи, буде обговорено такі ключові питання, які стосуються психічного стану військових та їх взаємодії з цивільними: 

  •  Які автоматичні зміни відбуваються з людиною під час бойових дій?
  • Що насправді відбувається з військовими, коли вони повертаються у цивільне життя?
  • Які правила поведінки з військовими, коли вони на вулиці чи вдома?
  • Екологія спілкування з військовими.

Така неформальна зустріч, буде корисною для військових, які хочуть краще розуміти себе і свою поведінку, членів родин військових, що прагнуть налагодити підтримку та порозуміння, психологів, які працюють з військовими або зацікавлені у військовій психології. Також, волонтерів, які взаємодіють з військовими, усі, хто бажає бути екологічним у спілкуванні з військовими.

Лекторка: Бєлова Марія Миколаївна – психолог у методі Позитивна Психотерапія, з 15-річним досвідом роботи. Закінчила курс у Німеччині (Візбадені) та пройшла спеціалізоване навчання для військових психологів. Понад півтора року працює з військовими на ротації та з ветеранами, а також з сім’ями військових.

Лекція пройде 20 вересня, з 17:00 до 19:00

Відвідати захід можна за попередньою реєстрацією за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донбас. Харківщина. “Ждуни” та патріоти: вийшов подкаст “Свої” з ветераном війни Віктором Пермяковим.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Praktyka та як налагодити співпрацю з ветеранами/нками: посібник для підприємців

Наступна стаття

“Коло ветеранів”: у Києві пройде перший  всеукраїнського фестивалю ветеранської культури

Схожі статті

У Житомирі проходить виставка художніх робіт “Вогнетривкі”, яка присвячена ДСНС

Виставка “Вогнетривкі” – присвячена рятувальникам ДСНС в Житомирській області. Місцева художниця втілювала, цей задум, близько року. Про це…
Детальніше