Кава мілітарі

Окупанти знищили понад 5,5 га лісів на Донеччині

Руслан Стрілець, міністр захисту довкілля та природних ресурсів разом із командою здійснили візит до національного парку «Святі Гори», довкіллєву фортецю сходу України, що знаходиться на території Слов’янського та Лиманського районів Донеччини.

Про це повідомила пресслужба Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України.

«Колись сюди приїжджали відпочити й помилуватися краєвидами, але  внаслідок масштабного російського вторгнення з березня 2022 року більша частина парку знаходилась в районі ведення бойових дій і через ризики для життя людей його діяльність була призупинена»,- йдеться у повідомленні.

Також, слід зазначити, що на сьогодні,  через дії російських окупантів 80% цього парку знищено.

 «Замість лісів подекуди спалена чорна земля. Великих збитків зазнала інфраструктура парку – знищені або розкрадені транспортні засоби, комп’ютерна техніка, інше обладнання»,- зазначає пресслужба.

Знищено, понад 60-70% соснових насаджень – близько 5 тис. га лісів. Орієнтовна вартість збитків майну парку вже становить близько 5,5 млн гривень. 

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Як діяти, якщо ви опинилися під завалими будинку: поради від ДСНС

Наступна стаття

400 тис. $

Схожі статті

Як потрапити в Агро. У Львові ветерани познайомились із представниками агробізнесу й дізнались про можливості у цій сфері

У середу, 30 квітня, у просторі-кав’ярні лікарні Святого Пантелеймона у Львові відбулася чергова подія з циклу зустрічей, спрямованих…
Детальніше