Кава мілітарі

Новий етап обміну: «Повертаємо наших»

Фото: Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський повідомив про новий етап обміну полоненими: додому повертаються українські військові зі Збройних Сил, Нацгвардії та Державної прикордонної служби. Є оборонці Маріуполя та ті, хто перебували в полоні з 2022 року. Глава держави підкреслив, що триває робота над пошуком кожного полоненого та перевіркою всіх імен.

«Маємо повернути всіх наших додому», — наголосив Зеленський, подякувавши усім, хто долучається до процесу.”

Серед повернутих є також офіцери. Найстаршому звільненому – 62 роки, наймолодшому – 24.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театр Воєнних Дій представить прем’єру вистави «Посестри»

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Театр Воєнних Дій представить прем’єру вистави «Посестри»

Наступна стаття

У Львові оголосили конкурс для мілтех-стартапів: переможець отримає 300 тисяч гривень

Схожі статті