За розпорядженням Командувача Медичних сил ЗСУ, медики, які не закінчували військову кафедру, можуть отримати офіцерське звання за спрощеною процедурою.
Про це інформує заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова
8 квітня 2024 року стартує нова група навчання для мобілізованих медиків. Після проходження курсу, медики матимуть змогу отримати офіцерське звання у Військово-медичній академії Збройних Сил України за новим форматом навчання.
Проходження навчання триватиме 40 днів у стінах академії, у змішаному форматі:
- 22 днів – теоретична частина (онлайн)
- 18 днів – практична частина (очна форма).
Перелік медичних ВНЗ, при яких діють військові кафедри:
- Дніпровський державний медичний університет;
- Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова;
- Запорізький державний медико-фармацевтичний університет;
- Івано-Франківський національний медичний університет;
- Українська військово-медична академія,
- Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького;
- Одеський національний медичний університет;
- Тернопільський національний університет імені І.Я. Горбачевського;
- Полтавський державний медичний університет;
- Харківський національний медичний університет;
- Буковинський державний медичний університет.
Надіслати заявку для реєстрації можна звернувшись на email: doz@mod.gov.ua
Хочемо зазначити, що на сьогодні, уже понад 118 мобілізованих медиків пройшли навчання та отримали офіцерське звання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівний-рівному: стартувала реєстрація на тренінг постравматичного зростання для ветеранів/нок.

1 коментар