Протягом липня-вересня у рамках проєкту #НАТО психологічна реабілітація та відновлення психологічної стійкості та боєздатності військовослужбовців – учасників бойових дій, відбувся 31 навчальний тренінг для українських військовослужбовців.
Про це пише Генштаб ЗСУ.
Участь у такого формату реабілітації взяло понад 1 тисячі бійців. Також, під час самого навчання військові мали змогу не лише отримати кваліфіковану психологічну допомогу згідно з визнаними міжнародних практик і протоколів, а й опанувати низку практичних навичок з психологічної підтримки та самодопомоги, які можуть бути корисними під час виконання завдань у бойових умовах.






Довідково: в рамках проєкту до кінця 2023 року заплановано проведення 65 триденних тренінгів для військовослужбовців Сил оборони України. Практичну реалізацію проєкту забезпечує громадська організація “Ліга офіцерів”, яка з 2014 року системно працює у напрямку психологічної підтримки військовослужбовців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві працює Центр психологічного здоров’я і травмотерапії “Інтеграція” для військових та членів їх сімей.
