Через російську агресію приблизно на 6,4 мільярда гривень завдано збитків на Луганщині, на разі ще триває збір інформації щодо ушкоджених об’єктів.
Про це повідомила Луганська обласна військова адміністрація
За попередніми даними, через постійні артобстріли та бомбардування ушкоджено щонайменше:
- 183 заклади освіти;
- 19 спортивних об’єктів;
- 7 закладів соцзахисту;
- 63 заклади охорони здоров’я;
- 183 об’єкти культури;
- 44 адмінбудівлі;
- 7 ЦНАПів;
- 7 вокзалів;
- 64 об’єкти життєзабезпечення;
- 19 мостів.
“Найбільших руйнувань зазнала житлова забудова. За приблизними оцінками, частково або повністю зруйновано 3188 багатоповерхових будинків та 8100 приватних садиб”, – ідеться у повідомленні.
Окупанти цілеспрямовано знищують економіку регіону. На сьогодні проведення господарської діяльності на території області неможливе. Майнові комплекси суб’єктів господарювання перебувають в окупації та зазнають значних руйнувань. Економічні втрати обчислюються мільярдами гривень.
