Черговий випуск у рамках проєкту “СВОЇ” разом з українським ветераном Віктором Біщуком та новим гостем подкасту Володимиром Сливінським — військовослужбовцем із позивним “Бандера”, колишнім командиром взводу 12 окремого мотопіхотного батальйону добровольців “Київ”.
Володимир – військовослужбовець, активіст та колишній командир взводу 12 окремого мотопіхотного батальйону добровольців “Київ”, який на початку повномасштабної війни пішов у 24 ОМБр.
“Я ніколи не покорюся. Я люблю Україну, я люблю свою державу. Відповідно, навіть той самий досвід з АТО показує, якщо ти не будеш воювати і годувати свою армію, то будеш годувати чужу армію”, – розповідає колишній командир.
Переглянути подкаст можна за посиланням.
“СВОЇ” – спільний проєкт Ветеран Медіа, Сихів Медіа та видання Львівська пошта. Гості проєкту – захисники та захисниці, волонтери. Усі, хто щоденно наближує перемогу над ворогом.
