Вийшов новий подкаст “Свої” учасницею, якою стала директорка КЗ ЛОР “Будинок воїна” та голова першого жіночого ветеранського простору “РеХаб” Марія Петришин та ведучим, ветераном Андрієм Біщуком.
Марія Петришин, підлилася своїм досвідом, як працювати з членами сімей зниклих безвісти. А також, про створення простору “Будинок Воїна”, та своєю історією щодо зниклого безвісти члена сім’ї.
“Я почала займатися підтримкою захисників та їхніх сімей, ще з часів Майдану. Якщо ж говорити у контексті родин зниклих безвісти, то вплинула на це моя особиста історія, а саме історія Ореста Петришина у нашій родині. Це власне, був той шлях, коли ти покроково робила певні речі, щоб його повернути додому”, – розповідає вона.
Слухати подкаст можна за посиланням на YouTube-каналі “Район”.
“СВОЇ” – спільний проєкт Ветеран Медіа, Сихів Медіа та видання Львівська пошта. Гості проєкту – захисники та захисниці, волонтери. Усі, хто щоденно наближує перемогу над ворогом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Налаштовував себе, що я безсмертний”: новий випуск подкасту “СВОЇ” разом із військовослужбовцем Володимиром Сливінським.

1 коментар