Кава мілітарі

Маріуполь заселяють російським населенням

У Маріуполі продовжується заміщення українського населення на російське через цивільну окупацію.

Про це розповів радник міського голови Маріуполя, Петро Андрющенко.

«Через нестачу житла окупаційна адміністрація,  свої комунальні служби почала звертатись до маріупольців щодо надання в оренду житла росіянам. Замість займатись переселенням людей з руїн – займаються комфортом цивільних окупантів», – зазначив Петро Андрющенко.

На сьогодні в місті вже близько 30 тисяч цивільних окупантів та очікується їх збільшення до 50 тисяч до кінця року – майже половина від маріупольців в місті.

 Окупанти повідомляють мешканцям через відповідальних за будинками/кварталами, що починають примусове відмикання «безсхозних» квартир задля розселення військових. Безхозні – ті що належать людям в евакуації.

«Фактично – державне мародерство росії на марші. Але, ситуація погіршується тим, що планують викидати з таких квартир маріупольців, які там мешкають за дозволом власників. Тому, що це «державна власність днр», а ордера немає. Цьому цинізму колаборантів та окупантів немає межи», – розповів радник.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Психологічна реабілітація УБД

Наступна стаття

51 ракета

Схожі статті