Команда ветеранів Чернігівщини здобула 17 нагород на всеукраїнських змаганнях «Звитяга нескорених», проведених Федерацією стронгмену України. Участь брали восьмеро учасників, і кожен з них повернувся додому з нагородами, що підкреслило їхню силу не лише на полі бою, а й у спортивних змаганнях.
Владислав Шатіло виборов:
- 1 місце з веслування
- 1 місце з командного веслування
- 3 місце з жиму лежачи
Євген Смага:
- 1 місце з вправи ривок гирі
- 1 місце з веслування
Ілля Силенко:
- 2 місце з веслування
Артем Ракітін:
- 1 місце з аеробайку
- 1 місце з командного веслування
Олександр Гавриленко:
- 1 місце з жиму
- 1 місце з веслування
- 1 місце з командного веслування
- 2 місце з вправи ривок гирі
Василь Войтешенко:
- 1 місце з жиму
- 1 місце з веслування
- 1 місце з командного веслування
Сергій Наглій:
- 1 місце з веслування
Сергій Довбиш:
- 2 місце з ейрбайку
Загалом, команда ветеранів Чернігівщини здобула 13 золотих, 3 срібних та 1 бронзову нагороду.
