300 мобільних будиночків від Європейської комісії в кооперації з Swedish Civil Contingency Agency (MSB) готується отримати Бучанська громада наступними тижнями.
“Наші бучанці нині проходять навчання в тренінговому центрі м. Рівне по встановленню та експлуатації. Всі будиночки будуть розподіленні по територіальним громадам згідно потреб. А також будуть використані для пунктів обігріву”, – зазначають в Бучанській міській громаді.
