9-16 вересня, проходили Ігри Нескорених у німецькому місті Дюссельдорфі та офіційно завершилися, українські ветерани завоювали 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових медалей, продемонструвавши кращі показники у шести видах спорту.
Про це інформує пресслужба Мінветеранів.
У змагання взяли 600 учасників із 22 країн, зокрема з України, США, Німеччини, Австралії, Бельгії, Канади, Франції, Великої Британії, Ізраїлю, щодо України, була представлена найбільшим команда зі складом із 25 учасників: 3 жінок і 22 чоловіків – ветеранів АТО, діючих військових ЗСУ, учасників добровольчих батальйонів тощо.
Українські Нескорені змагалися у 9 видах спорту:
- стрільбі з луку;
- легкої атлетики;
- настільного тенісу;
- веслуванні на тренажерах;
- пауерліфтингу;
- велоспорті на шосе;
- волейболі сидячи;
- баскетболі на візках;
- та плаванні.
За результатами змагань команда узяла 34 медалі (не враховуючи результату командної стрільби з луку) у наступних дисциплінах: штовхання ядра, веслування на тренажерах, плавання, стрільба з луку, метання диску, стрибки в довжину, пауерліфтинг, біг на 100м, велоспорт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виплата додаткової винагороди для військовослужбовців НГУ та ДПСУ: роз’яснення від юристів.

1 коментар