Сьогодні, 7 липня додому повернулися з полону 45 бійців збройних сил України, Нацгвардії, ДПСУ та двоє цивільних.
Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак у своєму telegram-каналі.
“Серед звільнених з полону – двоє офіцерів, 41 рядовий та сержант, цивільний співробітник «Азовсталі» та тероборонівець з Херсону”, – йдеться у повідомленні.



Хочемо додати, що серед них є поранені воїни. Також військових з Донецького, включно з Бахмутом, Запорізького та Харківського напрямків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відстрочка від мобілізації по догляду за людиною похилого віку чи з інвалідністю: нові зміни.
