Кава мілітарі

До України прямує 30 бойових машин БМП-1 від Словаччини

Зі Словаччини до України прямує 30 бойових машин піхоти БМП-1.

Про це у своєму Twitter повідомив міністр оборони Словаччини Ярослав Надь.

“Раді підтвердити, що 30 словацьких бойових машин піхоти БМП-1 передані Україні на підставі угоди “Рінгтауш” з Німеччиною”, — зазначив він.

Міністр подякував міністерці оборони Німеччини Крістін Ламбрехт за співпрацю.

Ще 18 листопада зазначалося, що в Україну зі Словаччини прибула самохідна артилерійська установка Zuzana 2. Це вже сьома гаубиця, яку передала Україні Братислава.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Руйнування підстанції “Кремінська” завдало довкіллю шкоди на 1,5 мільярда гривень

Наступна стаття

Воєнні злочини зафіксовані правоохоронцями на Херсонщині

Схожі статті