Кава мілітарі

Рівно 9 років тому були звільнені українськими захисниками міста північної Донеччини від окупантів

5 липня 2014 року українські захисники звільнили Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка від російської окупації.  Рівно дев’ять років тому, над містами північної Донеччини знову замайорів український прапор.

Деокупація міст розпочалася 3 липня 2014 року, тоді бійці АТО розпочали зачистку  Миколаївки біля Слов’янська, яку повністю звільнили наступного дня, взявши у полон понад півсотні бойовиків.

Вирішальними були бойові дії навколо міста Слов’янськ, бійці-розвідники 2-го батальйону Національної гвардії встановили синьо-жовтий прапор над Слов’янською міською радою

Сьогодні міста північної Донеччини ледь не щодня потерпають від ворожих обстрілів. росія методично руйнує все, що вісім років відновлювалось та розбудовувалось. Кожного дня російська армія відбирає життя містян.

Але ми віримо, що Сили оборони України знову виженуть окупантів з наших міст та повернуть мирне життя у нашій країні.

Віримо в ЗСУ! Віримо в перемогу! Слава Україні!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 липня – День зенітних ракетних військ повітряних сил оборони ЗСУ.

Total
0
Shares
1 коментар
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Відстрочка від мобілізації по догляду за людиною похилого віку чи з інвалідністю: нові зміни

Наступна стаття

ВРУ зареєструвала законопроєкт зі створення патронатної служби для ветеранів 

Схожі статті

Українські бійці проходять навчання у військових інструктор сил оборони Королівства Швеції

У Рамках багатонаціональної навчальної операції “ІНТЕРФЛЕКС” з базової загальновійськової підготовки особового складу ЗС України у Великій Британії проводять…
Детальніше

60 танків

Польща передасть нам 30 танків PT-91 Twardy та 14 танків Leopard 2, заявив прем’єр Моравецький. Загалом від Польщі…
Детальніше