Кава мілітарі

Розпочато формування команди для участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” 2023: Мінветеранів

У вівторок, 16 травня у Міністерстві у справах ветеранів України відбувся перше засідання комісії, яка визначить кандидатів, що ввійдуть до складу національної збірної команди для участі в  міжнародних змагань “Ігри Нескорених” 2023.

Про це інформує пресслужба Мінветеранів.

Змагання  відбудуться у вересні у Дюссельдорфі (Німеччина). На засіданні визначили 24 учасників збірної з-поміж 120 лідерів змагань, які пройшли у квітні у Львові.

“Ми пишаємося нашими хлопцями й дівчатами, які з важкими вадами здоров’я, пораненнями повертаються до життя і показують своїм прикладом, що українці – сильна нація”, ­- зазначила очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна.

Хочемо зазначити, що Україна вперше взяла участь в “Іграх Нескорених” в 2017 році. Мінветеранів є відповідальним за організацію та проведення “Ігор Нескорених”  з 2019 року. Через пандемію Covid-19 “Ігри Нескорених”  двічі переносились та відбулись лише у 2022 році. За результатами змагань, які відбулися в м. Гаага, Королівство Нідерланди  у квітні 2022 року, збірна команда України виборола 16 медалей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 травня стартує благодійний марафон  “Забіг для сталевих. RUN FOR AZOVSTAL.”, для підтримки захисників “Азовсталі”.

Total
0
Shares
1 коментар
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

115 543 харків’ян отримали грошову допомогу від ТЧХ

Наступна стаття

22 “шахедів”

Схожі статті