Через довготривале перебування російських військових на території Херсонської області було пошкоджено велика кількість цивільної інфраструктури, від енергетики до сфери охорони здоров’я, тому відновлення логістики між населеними пунктами досі триває.
Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.
Задля забезпечення нормальної життєдіяльності мешканців звільнених регіонів триває відновлення критичної інфраструктури.
Відновлено, зокрема, такі сфери цивільної інфраструктури:
- Енергетика;
До електропостачання повністю приєднано вже 167 населених пунктів звільнених територій Херсонської області.
- Газопостачання;
Газопостачання подається до 67 населених пунктів. Тривають ремонтні роботи газових мереж, які через пошкодження потребують відновлення.
- Зв’язок;
Мобільним зв’язком покрито 54 населені пункти області. Нині на деокупованих територіях Херсонщини працюють 306 базових і 3 пересувні станції мобільного зв’язку.
- Охорона здоров’я;
На звільнених територіях відновлено роботу 80 закладів, з них у 12 надають медичні послуги частково дистанційно.
- Поштовий зв’язок.
На Херсонщині відкрито 27 відділень Укрпошти, зокрема 19 відділень функціонують у Херсоні, та 9 відділень “Нової пошти”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Так виглядає Бахмут сьогодні”: Генштаб ЗСУ.

May I simply just say what a comfort to find a person that truly understands what they are discussing on the net. You certainly know how to bring an issue to light and make it important. More people should check this out and understand this side of the story. I was surprised that youre not more popular because you surely possess the gift.