Сьогодні рівно рік як 24 лютого о 4:55 українська земля здригнулася від перших масових ракетних обстрілів на своїй території. Від цих вибухів прокинулися жителі багатьох міст. Того ж дня, у ВРУ депутати проголосували за ведення воєнного стану на всій території держави.
24 лютого до лав територіальної оборони стали сотні тисяч людей, утворилися добровольчі батальйони для оборони міст. Волонтери та прості українці і іноземці допомагали перетинати кордон, шукали прихистки для переселенців, знаходили амуніцію, аптечки та інші необхідні засоби для військових. Рівно рік тому ми почули перші сирени та сиділи годинами в укриттях. Цей рік змінив усіх на 9-му році війни.
Тоді, можливо, хтось сумнівався в українській нації, але зараз саме українці є тими, в кому впевнені. Світ знає, що ми переможемо, бо ми самі в цьому впевнені. Ми пам‘ятаємо про всіх загиблих, поранених, полонених, людей, які на тимчасово окупованих територіях чекають на Україну та ведуть боротьбу з ворогом, як можуть.
2023 має стати переможним. Ми більше ніколи не будемо такими, як раніше. Ми всі подорослішали. Стали злими. І маємо завершити історичний процес краху імперії. Саме ми. Ті, хто 24 лютого прокинувся від вибухів.
