Кава мілітарі

Додому із російського полону повернулися 116 захисників

4 лютого відбувся черговий обмін полоненими, додому повернулося загалом 116 захисників України – це оборонці Маріуполя, снайперів із Бахмутського напрямку, херсонці, які здійснювали партизанські дії для окупантів та інші герої.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі представник офісу президента Андрій Єрмак.

«Додому повернулися загалом 116 захисників, із них: 87 воїнів ЗСУ, двоє з яких – із ССО, 8 бійців ТрО, 7 з Нацгвардії, 6 із Нацполіції, 5 – ДПСУ, 2 з ВМС та 1 представник ДСНС.  З них двоє офіцерів та 114 рядових і сержантів», – зазначає Андрій Єрмак.

Світлина із Telegram-сторінки Андрія Ярмака

Він додає, що також вдалося повернути тіла загиблих іноземних волонтерів добровольців – Крістофера Метью Перрі та Ендрю Тобіаса Метью Бегшоу, а також тіло загиблого воїна добровольця – українця, який служив у Французькому іноземному легіоні та після початку повномасштабного російського вторгнення повернувся захищати Україну – Кулика Євгенія Олеговича.

Total
0
Shares
1 коментар
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

5 напрямків

Наступна стаття

Настільна гра про війну: everything goes as planned

Схожі статті

На Львівщині погодили програму адаптації через спорт для військових та членів сімей загиблих Героїв

Програма підтримки військовослужбовців – учасників бойових дій та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, полягає у…
Детальніше

Арт-простір “Мистецтво Нескорених”: військовослужбовці, ветерани та їхні родини можуть займатись малюванням

Мальовнича локація, атмосфера спокою, а ще — можливість творити. Так виглядає новий арт-простір «Мистецтво нескорених» в одному з…
Детальніше