Відбувся черговий обмін полоненими, до своїх домівок повернулися 126 захисників та 4 захисниці. Це воїни ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники та ДССТ, також серед них – 87 захисників Маріуполя, 71 з яких – із «Азовсталі».
Про це повідомив Керівник офісу президента Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі.
«Повернулий взятих у полон в районі Бахмута та Соледара – загалом 35 людей з Донецького напрямку»,-зазначає керівник.
Більшість з людей, які повернулися із російського полону мають важкі поранення та просто ускладнення фізичного, психологічного стану здоров‘я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Додому із російського полону повернулися 116 захисників.
