Кава мілітарі

Понад 500 людей мирного населення перебуває у Соледарі попри тяжкі бої

Попри тяжкі бої на Донеччині в Соледарі досі перебуває мирне населення, які на постійно знаходяться в укритті через постійні обстріли.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

«Всі люди, які мали бажання, до настання найтяжчої ситуації виїхали, їм було забезпечено таку можливість, за схемою евакуації, станом на зараз, у самому місті перебуває 523 людини, які на разі, не хочуть виїжджати», – зазначає голова ОВА.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

250 тисяч військових облігацій

Наступна стаття

ЗСУ отримали 50 унікальний військових пікапів від харківських волонтерів

Схожі статті