Кава мілітарі

Українці матимуть інтернет протягом 10-12 годин після відключень світла

Мінцифра спільно з eQualitie передали провайдерам по областях 127 батарей SBL, які допоможуть підтримувати мережу, поки немає живлення, так десятки тисяч людей зможуть користуватися інтернетом з відсутністю світла.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.


«Найскладніша ситуація з інтернетом зараз у Харківській, Донецькій, Київській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях. Тому більшість батарей передали саме туди. Загалом їх отримали 29 провайдерів з кожної області України»,– зазначив міністр.



Він зазначив, що команда Мінцифри продовжує вести перемовини з міжнародними організаціями, щоб Україна отримала більше обладнання, яке дозволить громадянам залишатися на зв’язку, коли зникає електроенергія.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

На Фонд ліквідації наслідків збройної агресії виділили 35,5 млрд гривень

Наступна стаття

Батько загиблого на фронті військового придбав три авто для ЗСУ

Схожі статті

В Україну повернули тіло журналістки Вікторії Рощиної: очільник Міністерства внутрішніх справ Леонід Тимченко

Про це в інтервʼю виданню Цензор.Нет розповів заступник очільника Міністерства внутрішніх справ Леонід Тимченко.В рамках інтервʼю Тимченко розповів…
Детальніше

60 воїнів

Україна повернула 60 полонених захисників, повідомляють у Мінреінтеграції. Додому повернулися 60 воїнів, серед яких 58 чоловіків і дві…
Детальніше