Максим з позивним «Алві», військовослужбовець полку «Азов», вперше після полону та реабілітації повернувся додому на Одещину.
Про свою службу в Азовсталі та життя після полону, військовий розповів у інтерв’ю для Суспільного.
Максим військовий медик полку «Азов», вступив до лав ЗСУ до початку повномасштабного вторгнення, у лютому минулого року став на оборону Маріуполя, та згодом опинився разом з побратимами на «Азовсталі»

Там вивчати лікарську справу доводилося на місці. Там Максим був разом із “Пташкою”, яка вчила його та показувала, як заживляти рани:
«Кожен день був не дуже схожий на інший, крім того, що постійно бомбили, помирали хлопці кращі з кращих. Став лікарем, прямо мене назвали “Док”. Практикував загоєння ран, хоча я цим ніколи не займався у своєму житті. У мене була така ситуація, коли потрібно було вирізати кулю хлопцю, і я це зробив, зашив, через певний час дізнався, що не можна було зашивати. Я потім зняв шов і виявилось все добре, пощастило», — розповів військовий.

У вересні Максима обміняли, пройшовши реабілітацію він повернувся додому на Одещину, щоб провести, хоча б трішки часу з рідними.
Першими днями після звільнення з полону дуже багато їв та пив таблетки, щоб не болів живіт від переїдання, перші чотири доби не спав взагалі, зараз не може звикнути до того, що до військовослужбовців більше не ставляться з неприязню.
«Звичайно, потрібно повертатися у стрій, тому що дуже багато робити, окупанти ще на нашій території і їх потрібно виганяти, потрібно повертати хлопців з полону, все ще не закінчилось, наша робота продовжується», — зазначає «Алві».
