31 грудня з полону повернулися додому 140 захисників та захисниць.
Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.
«Україна повернула з полону 140 захисників та захисниць: 82 бійці Збройних сил України, 22 нацгвардійці, 15 воїнів з територіальної оборони, 11 представників Військово-морських сил та 10 військовослужбовців Державної прикордонної служби, серед них – поранені, а також захисники Маріуполя, острова Зміїний», – зазначив Андрій Єрмак.


Крім того, вдалося повернути собаку породи пітбультер’єр пес був евакуйований з Азовсталі разом з оборонцями Маріуполя, але потім був вивезений до Росії. Вірогідно, мова йде про собаку, яку росіяни після виходу українців з Азовсталі, встигли вкрасти та подарувати Кадирову.
Про це написав засновник зоозахисної організації UAnimals Олександр Тодорчук.

