Кава мілітарі

140 захисників та захисниць повернулися з російського полону

31 грудня з полону повернулися додому 140 захисників та захисниць.

Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

«Україна повернула з полону 140 захисників та захисниць: 82 бійці Збройних сил України, 22 нацгвардійці, 15 воїнів з територіальної оборони, 11 представників Військово-морських сил та 10 військовослужбовців Державної прикордонної служби, серед них – поранені, а також захисники Маріуполя, острова Зміїний», – зазначив Андрій Єрмак.

Крім того, вдалося повернути собаку породи пітбультер’єр пес був евакуйований з Азовсталі разом з оборонцями Маріуполя, але потім був вивезений до Росії. Вірогідно, мова йде про собаку, яку росіяни після виходу українців з Азовсталі, встигли вкрасти та подарувати Кадирову.

Про це написав засновник зоозахисної організації UAnimals Олександр Тодорчук.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

600 мертвих окупантів

Наступна стаття

На фронті загинув режисер українського кіно

Схожі статті

Як отримати ветерану та військовослужбовцю статус особи з інвалідністю: гід по документах

Українсько-російська війна триває уже 9 років, увесь цей час українські захисники обороняють територіальну цілісність України, докладаючи великих зусиль.…
Детальніше