Кава мілітарі

140 захисників та захисниць повернулися з російського полону

31 грудня з полону повернулися додому 140 захисників та захисниць.

Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

«Україна повернула з полону 140 захисників та захисниць: 82 бійці Збройних сил України, 22 нацгвардійці, 15 воїнів з територіальної оборони, 11 представників Військово-морських сил та 10 військовослужбовців Державної прикордонної служби, серед них – поранені, а також захисники Маріуполя, острова Зміїний», – зазначив Андрій Єрмак.

Крім того, вдалося повернути собаку породи пітбультер’єр пес був евакуйований з Азовсталі разом з оборонцями Маріуполя, але потім був вивезений до Росії. Вірогідно, мова йде про собаку, яку росіяни після виходу українців з Азовсталі, встигли вкрасти та подарувати Кадирову.

Про це написав засновник зоозахисної організації UAnimals Олександр Тодорчук.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

600 мертвих окупантів

Наступна стаття

На фронті загинув режисер українського кіно

Схожі статті

“Налаштовував себе, що я безсмертний”: новий випуск подкасту “СВОЇ” разом із військовослужбовцем Володимиром Сливінським

Черговий випуск у рамках проєкту “СВОЇ” разом з українським ветераном Віктором Біщуком та новим гостем подкасту Володимиром Сливінським…
Детальніше

Як діяти у випадку порушення прав військовослужбовців? Юридичний гід

Трапляються ситуації, коли права військовослужбовців порушується, у таких випадках, необхідно діяти негайно. Як самостійно захистити порушені права під…
Детальніше