Адміністрація міста Кривого Рогу з травня започаткувала новий вид соціального захисту для мешканців.
Про це повідомили кореспонденти Кривий Ріг LIFE.
До соціального захисту входять безкоштовні продуктові набори. Тільки протягом грудня понад 60 тисяч криворіжців отримали такі продуктові набори від Військової адміністрації Кривого Рогу вже вдруге. Загалом з травня поточного року в Кривому Розі за кошт міського бюджету видано понад 297 тисяч безкоштовних продуктових наборів.


