Кава мілітарі

Полковник Петро Черник про “гарячу точку”

Окупанти мають на меті встановити повний контроль над територією Луганської та Донецької області, відтак російські збройні формування можуть спробувати атакувати позиції ЗСУ.

Про це в ефірі телемарафону заявив полковник Збройних сил Петро Черник.

“З точки зору здорового глузду, Донбас для противника і на цю хвилину залишається стратегічним. Нагадаю, що на 95% ця війна і надалі залишається артилерійською, і треба довозити, у першу чергу, боєкомплекти. Возити їх вантажівками неймовірно дорого і довго”, — зазначив військовий.

Велике значення для окупантів має Дебальцеве.

“Дебальцевський залізничний вузол і надалі залишається стратегічним у частині довезення боєприпасів великими ешелонами. Противнику в обов’язковому порядку треба посунути наші артилерійські вогневі рубежі, щоб покращити своє логістичне забезпечення. Можливо, зараз там буде концентрація великих сил і засобів”, — пояснив полковник.

Також він нагадав, що дії російського військового керівництва тяжко передбачити.

“Наш противник має дуже специфічне тактичне мислення, і маємо пам’ятати, що війна — це шлях обману. Де противник ударить по-справжньому, на 100% спрогнозувати неможливо. Весь фронт є важливим. Пильнувати й уважно ставитися треба без винятку до кожного метра лінії розмежування”, — підсумував Петро Черник.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Допомога для Херсону

Наступна стаття

96 крилатих ракет

Схожі статті