Кава мілітарі

Військовослужбовець про Бахмутський напрямок

Ситуація у Бахмуті складна, окупант продовжує наступати й атакувати місто, але ЗСУ тримають оборону.

Про це повідомляє військовослужбовець Володимир Назаренко в ефірі ВО «Свобода»

Володимир Назаренко, лейтенант «Легіону Свободи», заступник командира 3-го батальйону оперативного призначення «Свобода» у складі 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України (3 БОП «Свобода» 4 БРОП НГУ) зі Східної операційної зони.

«Надзвичайна складна ситуація у Бахмуті. Ворог намагається тиснути на нас і штурмувати. Використовують всі засоби. Закидують нашу лінію оборони сотнями тіл, як штурмовими загонами в часи Другої світової війни. Артилерія рівняє із землею навколишні села, ліси та поля. Підозріло, що окупанти так зациклилися на Бахмуті», — розповідає Володимир Назаренко, лейтенант «Легіону Свободи».

Він додає, що у цьому найбільша проблема, адже так важко вести динамічну оборону, але ЗСУ це вдається. На разі головна мета Сил оборони змусити противника зазнати великих втрат, і зупинити наступ.

Лейтенант наголошує, що у російських військ є дефіцит людських сил, тому в хід йдуть додаткові резерви. Зокрема, у бій йдуть мобілізовані чи колишні в’язні.

«Вони не цінують солдат, не цінують життя, не забирають навіть вбитих, пруть як саранча. Для росіян амуніція дорожча ніж той військовий. Для них люди — це просто статистична одиниця», — розповідає Володимир Назаренко.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

179 населених пунктів

Наступна стаття

2863 воєнних злочинів на Харківщині

Схожі статті