57% українців стали спілкуватися частіше або повністю перейшли на українську мову з початком повномасштабного вторгнення росії, – свідчать результати опитування проведеного “Gradus Research” на замовлення “Суспільного”
42% українців почали більше спілкуватися українською, 14% повністю перейшли на українську.
У великих містах із населенням більше як 50 тисяч, частіше спілкуватися українською стали 60% мешканців. У менших населених пунктах – 54% там жителі частіше спілкувалися українською ще до повномасштабного вторгнення.
Жителі невеликих населених пунктів частіше за мешканців великих міст повністю переходять на українську. У містах з населенням менше як 50 тисяч від російської повністю відмовилися 17% жителів, у більших містах – 11%.
