Кава мілітарі

57% населення стали частіше спілкуватися українською після 24 лютого

57% українців стали спілкуватися частіше або повністю перейшли на українську мову з початком повномасштабного вторгнення росії, – свідчать результати опитування проведеного “Gradus Research” на замовлення “Суспільного”

42% українців почали більше спілкуватися українською, 14% повністю перейшли на українську.

У великих містах із населенням більше як 50 тисяч, частіше спілкуватися українською стали 60% мешканців. У менших населених пунктах – 54% там жителі частіше спілкувалися українською ще до повномасштабного вторгнення.

Жителі невеликих населених пунктів частіше за мешканців великих міст повністю переходять на українську. У містах з населенням менше як 50 тисяч від російської повністю відмовилися 17% жителів, у більших містах – 11%.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

В Україні створюють Національний корпус кримськотатарської мови

Наступна стаття

СБУ затримала ексвласника компанії “Мотор Січ” за державну зраду

Схожі статті

У Львові стартував архітектурний конкурс на проєкт громадського простору з пам’ятником Євгенові Коновальцю

Ще 12 грудня у стінах Львівської міської ради було анонсовано про архітектурний конкурс для створення громадського простору пам’яті…
Детальніше