Відбувся ще один обмін полоненими. Україна повернула 6 людей — чотирьох морпіхів, які захищали Маріуполь, та двох цивільних.
Військові: майор ВМС Олексій Булахов, старший лейтенант ВМС Микола Костенко, молодший сержант Іван Земляний та солдат Людмила Герасименко.
Цивільні — Андруша Вікторія та Майборода Яна.
Андрушу Вікторію 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ. Згодом її відвезли до рф і утримували в Курському СІЗО.
Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.
