Кава мілітарі

6 людей

Відбувся ще один обмін полоненими. Україна повернула 6 людей — чотирьох морпіхів, які захищали Маріуполь, та двох цивільних.

Військові: майор ВМС Олексій Булахов, старший лейтенант ВМС Микола Костенко, молодший сержант Іван Земляний та солдат Людмила Герасименко.

Цивільні — Андруша Вікторія та Майборода Яна.

Андрушу Вікторію 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ. Згодом її відвезли до рф і утримували в Курському СІЗО.

Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

“Winter is Coming”: Saint Javelin збирає мільйон доларів для ЗСУ

Наступна стаття

Новий номер гарячої лінії Українського ветеранського фонду

Схожі статті