Президент “Маріупольського телебачення”, волонтер, громадський діяч Микола Осиченко розповів, що, згідно з інсайдерською інформацією, зараз у Маріуполі в міських моргах задокументовано 87 тисяч загиблих, однак ці дані далеко не є повними.
За даними Іллічівського моргу, кілька днів тому в Маріуполі було задокументовано 87 тисяч загиблих. Є ще база даних щодо неопізнаних.
Неопізнані тіла мирних жителів перебувають у братських могилах. Згідно з останніми даними, таких людей було 26 тисяч 750 осіб. База даних щодо них є в Новоазовській прокуратурі. А може бути ще, бо, крім Іллічівського моргу, є ще інші.
Однак навіть ці цифри не остаточні, адже у дворах і під завалами все ще залишаються тіла.
Микола Осиченко також розповів, що в людей більше питань не до центральної влади, а до місцевої. Не було закликів до евакуації, не було підготовлених укриттів у місті, окрім сховищ металургійних комбінатів.
“Тобто найкращі укриття – це були комбінат Ілліча та Азовсталь. Тобто це були укриття, які вісім років готувалися, що в них житимуть люди”, – наголосив Осиченко.
