30–31 травня у Луцьку та Вінниці пройшов ІІ тур чемпіонату України з волейболу сидячи серед учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни сезону 2026 року. Про це інформує Міністерство у справах ветеранів України.
Тури відбулися паралельно у двох містах. Фінал проведуть у вересні в Києві.

У змаганнях взяли участь 12 команд з різних регіонів країни: «ВРЦ Інваспорт – ХНУВС» (Вінниця), «МХП-Титани» (Вінниця), «Яструби-МХП» (Тернопіль), «Дніпро Честь» (Дніпро), «Незламні Суми» (Суми), команда м. Умані, «Рівненщина» (Рівне), «Північний форпост» (Чернігів), «ВолейБразерс» (Київ), «Нескорені» (Кривий Ріг), «Сталеві лицарі» (Луцьк) та «Вільні воїни» (Одеса).
Всеукраїнські змагання «Ігри ветеранів» реалізує Міністерство у справах ветеранів України на виконання Стратегії ветеранської політики та реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, розробленої за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
Фото: Міністерство у справах ветеранів України
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відбулися змагання для ветеранів з баскетболу на кріслах колісних у межах UNBROKEN GAMES
