Кава мілітарі

У Києві відбудеться автопробіг на підтримку зниклих безвісти та полонених військовослужбовців

Фото: Букви

Про проведення заходу повідомили в організації “Рідні 32 ОМБр”.

3 травня 2025 року в центрі столиці відбудеться акція “Наші ще не вдома”. Захід покликаний привернути увагу до долі українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти.

Автопробіг розпочнеться о 12:00 на Майдані Незалежності й триватиме до 14:00. Ініціаторами акції виступає спільнота рідних військовослужбовців 32-ї окремої механізованої бригади, які шукають своїх близьких.

“Наша мета – донести до суспільства, що ці люди – не просто цифри у звітах. У кожного з них є ім’я, обличчя та власна історія. Ми хочемо, щоб їх пам’ятали, чекали та допомагали повернутися додому”, – наголошують організатори.

Усіх небайдужих киян та гостей міста закликають приєднатися до акції та підтримати родини, які вже багато місяців живуть у невизначеності, очікуючи на звістку про долю своїх рідних.

За додатковою інформацією можна звертатися до представниці організаторів  Бахмат Людмили Іванівни за номером телефону: +380506897124.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як потрапити в Агро. У Львові ветерани познайомились із представниками агробізнесу й дізнались про можливості у цій сфері

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

У застосунку “Армія+” стартувало опитування щодо безбар’єрності у військових шпиталях

Наступна стаття

У Львові схвалили програму безкоштовної професійної  перекваліфікації для ветеранів та членів їх родин

Схожі статті