У Міністерстві оборони розповіли про заміну застарілої “форми 100” на електронну Первинну медичну картку для покращення процесу ведення облікової документації під час надання військовим догоспітальної медичної допомоги.
Запровадження форми Первинної медичної картки затверджено наказом Міністерства оборони №879. Форма буде вестись у інформаційно-комунікаційній системі “Медична інформаційна система Збройних сил України”.
Також у Міноборони розповіли, що впровадження електронної картки є одним з етапів запуску реєстру бойових травм.
“Це важливий крок, завдяки якому створюється можливість для збору і аналізу медичних даних, на основі яких прийматимуться рішення про удосконалення надання медичної допомоги на догоспітальному етапі”, – Нікіта Нікітенко, державний секретар Міністерства оборони.
Технічна можливість ведення картки та її впровадження, за вказівкою Міністра оборони Рустема Умєрова, має бути забезпечено протягом 3 місяців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні діє програма безплатного протезування для військовослужбовців/виць
