Олег Кашляк – ветеран, який присвятив своє життя службі та допомозі. Після демобілізація чоловік заснував у Львові ветеринарну клініку «Merlion», об’єднавши свої знання і мрії разом із сином. В рамках циклу зустрічей «Як воно було» чоловік зустрівся зі студентами Львівського національного університету природокористування в Дублянах, аби розповісти молоді про свій військовий та підприємницький досвід.

З 2014-го по 2016-й Олег Кашляк займався забезпеченням певних підрозділів Нацгвардії паливо-мастильними матеріалами, ризикуючи життям під час виїздів на передову. А з 2016 року і до 2020-го Олег працював у сфері ветеринарного забезпечення Нацгвардії. Разом із командою вакцинували службових собак, зокрема на блокпостах, захищаючи особовий склад від захворювань, які можуть передаватися від тварин людям.

У 2020 році Олег Кашляк завершив службу за станом здоров’я, але його прагнення допомагати не зникло.

«Merlion»: новий етап життя

Після демобілізації Олег разом із сином, випускником ветеринарного університету, відкрили клініку «Merlion». Назва поєднує символи знаків зодіаку батька й сина – Лева і Риби, створюючи образ міфічної істоти.

Клініка швидко здобула популярність серед львів’ян, адже тут надають допомогу не лише домашнім улюбленцям, але й безпритульним тваринам, співпрацюючи з волонтерами. Спеціалісти пропонують широкий спектр ветеринарних послуг: діагностику, лікування, вакцинацію та профілактичний догляд. 

Сьогодні в Львівській області для ветеранів та членів їхніх сімей є різні ваучерні та грантові програми, які допомагають започаткувати бізнес та підтримувати його. Олег каже, що важливо ділитись інформацією про це, адже багато людей, які хочуть почати свою справу, бояться помилитись, “прогоріти” та втратити кошти, тому не починають. Тому необхідно, як і активно брати участь у заходах для ветеранів, бути частиною спільнот однодумців, так і підтримувати побратимів та їхні сім’ї, які цього потребують на початку шляху.

Користуючись підтримкою Українського ветеранського фонду клініка уже придбала сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє надавати якісні послуги.

“Потрібно залучати суспільство до роботи з ветеранами. От ми переговорили, було близько 50 людей. Ті люди перекажуть іншим, і вже буде не 50, а 500 людей, які хоча б краєчком вуха дізнаються, що ветеранський бізнес працює в державі. Це важливо.”

Історія Олега Кашляка показує, що досвід, набутий під час служби, можна використати для створення успішного бізнесу. Вона є прикладом того, як ветерани можуть інтегруватися в цивільне життя, реалізувати свої мрії та приносити користь суспільству.

Цикл «Як воно було» від Ветеран Медіа розповідає історії ветеранів, які після служби почали новий шлях. Якщо ви хочете поділитися своєю історією, пишіть нам на veteranmedia.2022@gmail.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як воно було: історія ветерана Станіслава Лісового.

Схожі статті

З 30 вересня по 1 жовтня на Львівщині (м. Моршин) відбудеться Всеукраїнський ветеранський форум “Коло побратимів”

ГО “Рух небайдужих” спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією, Моршинською міською радою та санаторій “Моршинкурорт” з 30 вересня…
Детальніше

“Я часто чую слова: “Я дивлюся футбол їхніми очима”: історія створення “Трибуни Героїв” та її місія

Футбол об’єднує людей та створює спільноти. Для багатьох фанатів він став частиною життя навіть у складні часи. Ті,…
Детальніше

Платформа”dovidka.info” Що необхідно знати у випадку ситуації, що містить небезпеку для життя?

Центр стратегічних комунікацій при Міністерстві культури та інформаційної політики України розробили платформу, а саме практичний довідник де можна…
Детальніше