БФ “Після Служби” запрошує усіх охочих відвідати лекцію “Після бою”, присвячену поглибленню розуміння психології військових та ефективним способам спілкування з ними.
У рамках ініціативи, буде обговорено такі ключові питання, які стосуються психічного стану військових та їх взаємодії з цивільними:
- Які автоматичні зміни відбуваються з людиною під час бойових дій?
- Що насправді відбувається з військовими, коли вони повертаються у цивільне життя?
- Які правила поведінки з військовими, коли вони на вулиці чи вдома?
- Екологія спілкування з військовими.
Така неформальна зустріч, буде корисною для військових, які хочуть краще розуміти себе і свою поведінку, членів родин військових, що прагнуть налагодити підтримку та порозуміння, психологів, які працюють з військовими або зацікавлені у військовій психології. Також, волонтерів, які взаємодіють з військовими, усі, хто бажає бути екологічним у спілкуванні з військовими.
Лекторка: Бєлова Марія Миколаївна – психолог у методі Позитивна Психотерапія, з 15-річним досвідом роботи. Закінчила курс у Німеччині (Візбадені) та пройшла спеціалізоване навчання для військових психологів. Понад півтора року працює з військовими на ротації та з ветеранами, а також з сім’ями військових.
Лекція пройде 20 вересня, з 17:00 до 19:00
Відвідати захід можна за попередньою реєстрацією за посиланням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донбас. Харківщина. “Ждуни” та патріоти: вийшов подкаст “Свої” з ветераном війни Віктором Пермяковим.
