Кава мілітарі

50 мешканців Львова здали кров у бладмобілі біля 5-ої міської клінічної поліклініки

25 липня мобільний центр крові здійснив виїзну донацію біля 5 поліклініки. 50 донорів здали кров для військових і цивільних пацієнтів Львівщини. Подія відбулася в межах проєкту “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога”.

Мобільний центр крові  — автобус, обладнаний усім необхідним для безпечного та комфортного забору крові. Львів став першим містом, де активно використовується бладмобіль. 

“Цей проєкт не тільки про порятунок життів, але й про підтримку донорства в Україні. Ми всі знаємо, наскільки це зараз важливо, так що кожен може стати героєм. З колегами й далі поширюємо культуру донорства та сприяємо розвитку середовища”, — наголошує громадський діяч Тарас Репицький.

Дякуємо працівникам Міського центру служби крові, які, попри щоденну завантаженість, проводять забір крові у бладмобілі. Подяка також нашим партнерам, які доєднались до ініціативи та забезпечили смачний обід, каву та чай для наших донорів — ветеранській кав’ярні “Кава Мілітарі”. 

Ініціатива “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога”, завдяки якій функціонує бладмобіль, реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об’єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”. 

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Грантовий конкурс “Час діяти, Нестримні” завершено: обрано 15 переможців

Наступна стаття

ГО “Сила Громади” надає допомогу ветеранам та їхнім сім’ям

Схожі статті

Дерматовенерологи та МОЗ створили додаток Derm Guard для військових: безплатні консультації щодо лікування

Захисники та захисниці, які мають такі види захворювань, як: псоріаз вітиліго, алергію, “траншейну стопу” та інші, можуть звернутися…
Детальніше