25 липня мобільний центр крові здійснив виїзну донацію біля 5 поліклініки. 50 донорів здали кров для військових і цивільних пацієнтів Львівщини. Подія відбулася в межах проєкту “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога”.
Мобільний центр крові — автобус, обладнаний усім необхідним для безпечного та комфортного забору крові. Львів став першим містом, де активно використовується бладмобіль.
“Цей проєкт не тільки про порятунок життів, але й про підтримку донорства в Україні. Ми всі знаємо, наскільки це зараз важливо, так що кожен може стати героєм. З колегами й далі поширюємо культуру донорства та сприяємо розвитку середовища”, — наголошує громадський діяч Тарас Репицький.
Дякуємо працівникам Міського центру служби крові, які, попри щоденну завантаженість, проводять забір крові у бладмобілі. Подяка також нашим партнерам, які доєднались до ініціативи та забезпечили смачний обід, каву та чай для наших донорів — ветеранській кав’ярні “Кава Мілітарі”.
Ініціатива “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога”, завдяки якій функціонує бладмобіль, реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об’єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.
