Національний координаційний центр кібербезпеки спільно з Мінветеранів та CRDF Global запускають програму “Кіберзахисники” для реінтеграції у суспільстві після служби українських ветеранів.
Про це зазначає пресслужба Рада національної безпеки і оборони України.
Мета програми — створити умови для здобуття нових навичок, вмінь та знань задля успішної кар’єри в галузі безпеки ветеранам.
Ініціатива містить у собі комплексне навчання з кіберзахисту та кібероборони, а також підтримку у працевлаштуванні в державному секторі або можливість працювати в інституціях сектору кібербезпеки України.
Програма “Кіберзахисники” містить заходи:
- 4 місяці навчання від української компанії з кібербезпеки Cyber Unit Technologies у сфері аналітики, OSINT, аудиту та пентесту;
- поглиблення знань англійської мови від школи British Council;
- кар’єрне консультування від платформи з працевлаштування та рекрутингової агенції Lobby X;
- психосоціальну підтримку, щоб учасники могли успішно реінтегруватися в суспільство після повернення з війни.
Програма пропонує рівні можливості для участі усім ветеранам, включаючи тих, хто має воєнні поранення, травми чи інвалідність. Взяти участь можуть ветерани і ветеранки, які на період навчання перебуватимуть у м. Києві та чий стан здоров’я дозволяє ефективно навчатися онлайн та/або офлайн (4 години щоденно). Також необхідно володіти англійською мовою не нижче рівня А2 та базовими знаннями у сфері кібербезпеки чи IT.
Зареєструватися можна до 26 січня (включно). Анкету можна заповнити за посиланням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безоплатні консультації для реалізації ветеранського бізнесу: підтримка від Центрів Едукації.

1 коментар