Громадська організація “Табір Максимум” реалізовує свій пілотний проєкт, а саме програму, за якою військовослужбовці разом із дружинами та дітьми проходять соціальне відновлення.
Про це пише пресслужба Черкаської держадміністрації.
Програма реалізовується на базі рекреаційного закладу, та уже понад 20 військовослужбовців із рідними взяли у ній участь.
“Кожного заїзду ми готові приймати 9-12 родин. Програма передбачена на тиждень. Найголовніше, що наші захисники проводять час із родиною. Це – про спільне відновлення”, – зазначає генеральний директор ГО “Табір Максимум” Віталій Собко.
У ній передбачені такі заходи, як:
- Консультування з психологами та соцпрацівниками;
- Активності: спорт, терапія, різні заходи з екстриму;
- Командобудування;
- Кулінарія;
- Творчі заходи.
Хочемо додати, що до програм відновлення можуть долучитися й рідні загиблих військовослужбовців. Упродовж минулого року пропозицією скористалися майже 200 родин. Це дружини із дітьми, а також батьки загиблих з онуками.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лекція про культуру Маріуполя: у київському хабі відбудеться культурний захід для ветеранів/нок.

1 коментар