USAID виділить 60 млн доларів на посилення кібербезпеки України, – міністр цифрових технологій Федоров.
Ці кошти допоможуть уряду України зміцнити захист критичної інфраструктури від кібератак, та посилити поточні ініціативи з цифрової трансформації, зокрема Дію.
