1 жовтня, у День Захисників та Захисниць України, Мобільний центр крові здійснив виїзну донацію на Площі Ринок. 47 донорів здали кров для військових і цивільних пацієнтів Першого медичного об’єднання Львова. Подія відбулася в межах проєкту “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога”.
Донація біля Львівської міської ради відбулась вдруге, цього разу її провели спільно з Офісом з управління персоналом ЛМР.
“Хочу подякувати усім захисникам і захисницям за їхню титанічну роботу, за те, що вони роблять для нас. Тому ми вирішили зробити чергову донацію в центрі міста саме в цей день і залучити більше донорів для допомоги нашим військовим, які є в нашому Першому ТМО і потребують лікування, важких операцій та компонентів крові. Ця кров транспортується в Міський центр служби крові, де переробляється і буде скерована на допомогу при операціях нашим пораненим військовим, які перебувають у нас на стаціонарному лікуванні. Дуже багато львів’ян відгукнулося на нашу акцію”, – прокоментував лікар-трансфузіолог міського Центру служби крові Святослав Синюк.
Дякуємо працівникам Міського центру служби крові, які, попри щоденну завантаженість, проводять забір крові у бладмобілі. Подяка також львівській соціально-відповідальній ветеранській кав’ярні “Кава Мілітарі”, яка забезпечила гарячі напої та безкоштовні перекуси для донорів.
Слідкуйте за анонсами про наступні донації та долучайтесь до акцій збору крові! Детальніше про донорство — Donor.ua
Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об’єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.
