Кава мілітарі

33 тіла загиблих бійців повернули додому

Відбулася ще одна передача тіл військовослужбовців, які віддали свої життя за Україну. Сьогодні вдалося повернути рідним тіла 33 захисників. Про це повідомили на сайті Мінреінтеграції.

Операція проводилась за співпраці Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка та низки силових структур України.

«Процес переговорів про передачу тіл триває постійно. Спільними зусиллями прагнемо якнайшвидше повернути сім’ям тіла захисників, щоб ті могли гідно вшанувати їх пам’ять!» – наголосив Олег Котенко.

Загалом від початку роботи Офісу Уповноваженого вдалося повернути 696 тіл.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Ще один запуск Варто 2.0.

Наступна стаття

16,7 тисячі українців постраждали від початку повномасштабного вторгнення

Схожі статті

Психоосвітня група для рідних захисників: програма підтримки від «Вільного вибору»

ГО Психологічна підтримка та реабілітація «Вільний вибір» запрошує доєднатися до психоосвітньої групи «Особливості внутрішньородинної взаємодії з захисниками для…
Детальніше