Росіяни планують вивезти із Запорізької АЕС понад 3000 людей, насамперед тих, хто підписав контракт з “росатомом”, повідомляє “Енергоатом”.
Зараз на станції залишилося близько половини необхідного персоналу. Контракти із російськими окупантами підписали близько 2700 працівників, і сім’ї деяких із них уже вивезли до Ростовської області рф.
