UNICEF передали жителям звільненої Херсонщини тридцять потужних генераторів для відновлення водопостачання в області.
Про це повідомила пресслужба Херсонської ОВА.
«Чергова допомога від міжнародних партнерів – велика партія потужних генераторів для медичних закладів та відновлення водопостачання. Тридцять електрогенераторів на 20 та 42 кВт уже прибули до Херсонщини», – йдеться у повідомленні.
Два генератори будуть забезпечувати роботу медзакладів попри відсутність світла у місті, інші допоможуть відновити водопостачання. Так, 11 генераторів передають для МКП “Херсонводоканал”, 17 – у Станіславську, Музиківську, Білозерську, Борозенську, Милівську та Дарʼївську територіальні громади.
