Кава мілітарі

13 населених пунктів на Луганщині звільнені від окупантів

У Луганській області Збройні сили України звільнили 13 населених пунктів від російських окупантів.

Про це повідомив голова Луганської Обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Він також зазначив, що о нового року Генштаб ЗСУ зможе порадувати прогресом на Кремінському та Сватівському напрямках. Хоч і російські військові адміністрації мобілізують населення на території окупованої Луганщини.

«Мобілізація на тимчасово окупованій території Луганщині – це збір “залишків розкоші” росіянами. Мобілізованих чоловіків регіону окупанти кидають в атаки, аби виявити позиції наших військ», – додав голова ОВА.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

90-95% військової техніки ремонтують на лінії зіткнення або у “сірій” зоні

Наступна стаття

3,5 млрд євро

Схожі статті

У Фінляндії до довічного увʼязнення засудили російського військового злочинця Яна Петровського

Про ув’язнення колишнього заступника командира угрупування “Русич” повідомили у BBC News Україна. Ексзаступника командира російської диверсійно-штурмової групи “Русич”…
Детальніше