Кава мілітарі

11 звільнених населених пунктів на Луганщині

Збройні сили Україні поступово звільняють Луганщину від окупантів.

Про це повідомив голова ОВА Луганської області Сергій Гайдай.

«Просування ЗСУ є, але не таке стрімке як в інших областях, окупанти продовжують розміщатися у населених пунктах, стягують резерви, мінувати все навколо.» – зазначив Сергій Гайдай.

Також він додав, що села навколо лінії фронту пустішають, окупанти виганяють людей з будинків і заселяють бойовиків. Великі окуповані міста як-то Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне у кризовій ситуації. Комунікацій немає з населенням. Люди замерзають. окупанти брешуть про розмінування цих міст.
А містяни тим часом вже чують звуки бойових дій, а отже ЗСУ близько.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Проєкт “Бородянка-центр” для ветеранів

Наступна стаття

Додаткова військова допомога від Канади

Схожі статті

2000 одиниць

За 7 місяців повномасштабного вторгнення рф українці захопили понад 2000 одиниць ворожої техніки. За даними аналітичної платформи Oryx,…
Детальніше